Často se stává, že si jako malí vysníme nějakou profesi, které se postupem času vzdalujeme. Ať už z důvodu nereálnosti, nebo jen proto, že si v konečné fázi rozhodování zvolíme jednodušší nebo perspektivnější cestu.

Jmenuji se Stanislav Ospalý a jsem zalkadatelem Ospaly Solutions.
Je mi 25 let a zatím jsem své vysněné profesi věrný.

O programování a webové stránky jsem se začal zajímat už na základní škole. Často tento zájem vítězil nad domacími úkoly, což ze mě sice nedělalo dobrého studenta, ale získal jsem znalosti, díky kterým jsem se mohl už při studiu na střední škole začít živit tím, co mě baví.

V mých řešeních upřednostňuji jednoduchost, eleganci a kvalitu. Potrpím si na moderním pojetí a zpracování všech detailů s chirurgickou přesností, podle posledních technologických trendů. Správně napsaný programový kód chápu jako umělecké dílo. Baví mě řešit zapeklitosti.

V budoucnu bych rád udělal ze značky Ospaly Solutions menší firmu, která si bude zakládat na úzké spolupráci se svými partnery, při poskytování prvotřídních služeb a poradenství v oblasti programování, webových stránek a internetových obchodů.


Ospaly Solutions

Rychlý kontakt:

+420 773 24 11 92
kancelar@ospaly-solutions.cz

O nás:

Naší specializací je tvorba a správa webových stránek, internetových obchodů. Vyvíjíme kvalitní softwarová řešení. Chceme vytvářet prvotřídní projekty.

Další informace »